Myšlienka na týždeň:

"Radosť otvára srdce, smútok ho zamyká." (sv. František Saleský)

4. Prímestský tábor Domka 2015

Posledný turnus prímestského tábora, ktorý prebiehal od 17. do 21. augusta sa niesol v duchu témy DOBROdružná MISIA. Počas týždňa sme sa oboznámili s misionármi a miestami, kde pôsobili. Každý deň sme otvorili kufrík, ktorý pre nás skrýval myšlienku dňa. 

 

Aj napriek polovici upršaného týždňa sme nemali núdzu o šport a zábavu. Vďaka Pánu Bohu sa ku koncu týždňa počasie zlepšilo a mohli sme uskutočniť aj aktivity vonku, ako napríklad Honbu za písmenkami po cyklotrase. V pondelok sme sa realizovali v Dvojhodinovke pomoci, počas ktorej deti rozdávali ľudom v meste cukríky, umývali auto alebo zbierali vonku odpadky. V utorok a stredu sme sa vybláznili v telocvični pri rôznych hrách. Štvrtok patril vode – konkrétne sme boli na plavárni na Myjave a po obede nás prišiel pozrieť i pán kaplán. Piatok bol tvorivý. Vyrábali sme si tričká, náramky, banány v čokoláde a učili sme sa spievať pesničky s ukazovačkami. Prežili sme spolu krásny týždeň plný zážitkov a priateľstiev na celý život. Tak neváhaj a príď na budúci rok aj TY! Tešíme sa na Teba. :) :) :)

 

Všetky fotky si môžete pozrieť na našej FB stránke: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.915796141811841.1073741860.669172476474210&type=3​