Myšlienka na týždeň:

"Radosť otvára srdce, smútok ho zamyká." (sv. František Saleský)

Zbor Vajdlínek nahrával ďalšie CD

Vo štvrtok 17.11. mali všetci školopovinní a pracujúci prázdniny (bol štátny sviatok), a tak sme sa rozhodli využiť tento čas užitočne. Nahrávali sme ďalšie vajdlínkovské CD!

 

 

O deviatej sme sa všetci stretli v Domke premenenej na nahrávacie štúdio. Všade bolo plno káblov, mikrofónov, rôznej techniky a my sme sa s radosťou v srdci a s úsmevom na perách tešili na spievanie a hranie. Postupne sme nahrali 14 krásnych piesní, ktoré, veríme, obohatia každého, kto si ich pustí.

 

 

Niektorí z nás nahrávali prvýkrát, íní už sú za tie roky dostatočne zaučení. Museli sme mať veľa trpezlivosti a vytrvalosti k sebe navzájom i k našim ochotným pánom „nahrávačom“ Robovi a Paľovi, lebo nás neraz zastavili a...išli sme odznova. Najprv sme nahrávali sólový a zborový spev s gitarami a klavírom, a až potom všetky ostatné nástroje (husle, violončelo, saxofón, cajon a flauty).

 

 

Nahrávanie bolo náročné a o doplnenie energie sa postarala Babka DJ-ová, ktorá nám pripravila na obed výborný guláš, a tiež nechýbali sladké koláčiky. Poslední odišli až okolo 8 večer, ale zato s dobrým pocitom a spokojnosťou. Zvládli sme to! Ďakujeme všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľali na nahrávaní. Bolo to super a už sa veľmi tešíme na CD :)