Myšlienka na týždeň:

"Jediná cesta k mieru je odpustenie." (sv. Ján Pavol II.)

Predvianočný volejbalový turnaj

Dňa 16.12. sa na Gymnáziu L. Novomeského uskutočnil 0.ročník Predvianočného volejbalového turnaja. Účasť bola skutočne hojná. 

 

Prišlo takmer 70 ľudí a sily si medzi sebou zmeralo 10 tímov. Turnaja sa zúčastnili aj tímy z Kaplnej, Radošoviec a Unína. Jeden z tímov bol tvorený rodičmi hráčov takže športovalo viacero generácií.

Turnaj sme začali o 15:00 modlitbou a organizačnými pokynmi. Tímy boli rozdelené do dvoch základných skupín z ktorých sa potom dvaja najlepší stretli v semifinále a potom sa samozrejme konalo finále.

Turnaj sme úspešne zakončili vyhlásením výsledkov a ocenením víťazov. Na treťom mieste sa umiestnil domáci tím Rišo a spol. Na druhom skončil „cezpoľný“ tím z Unína a na prvom mieste sa umiestnil náš domáci tím Ondrej a spol. Počas celého turnaja bola možnosť sa občerstviť pri stoloch s naozaj bohatým výberom občerstvenia, čo sa nakoniec stalo asi najobľúbenejším miestom na trávenie času pre všetkých športovcov .

Počas celého turnaja vládla skutočne skvelá atmosféra, ktorú sme si všetci poriadne užili. Dúfame, že aj budúci rok sa stretneme v takom hojnom počte a znovu strávime nejaký ten športový čas spolu. A ak si tento rok náhodou chýbal a chcel by si sa nabudúce zúčastniť tak sa na Teba budeme tešiť. Vidíme sa za rok zase na gympli.