Myšlienka na týždeň:

"Pre konanie dobra treba trošku odvahy." (don Bosco)

Predvianočný volejbalový turnaj

Dňa 16.12. sa na Gymnáziu L. Novomeského uskutočnil 0.ročník Predvianočného volejbalového turnaja. Účasť bola skutočne hojná. 

 

Prišlo takmer 70 ľudí a sily si medzi sebou zmeralo 10 tímov. Turnaja sa zúčastnili aj tímy z Kaplnej, Radošoviec a Unína. Jeden z tímov bol tvorený rodičmi hráčov takže športovalo viacero generácií.

Turnaj sme začali o 15:00 modlitbou a organizačnými pokynmi. Tímy boli rozdelené do dvoch základných skupín z ktorých sa potom dvaja najlepší stretli v semifinále a potom sa samozrejme konalo finále.

Turnaj sme úspešne zakončili vyhlásením výsledkov a ocenením víťazov. Na treťom mieste sa umiestnil domáci tím Rišo a spol. Na druhom skončil „cezpoľný“ tím z Unína a na prvom mieste sa umiestnil náš domáci tím Ondrej a spol. Počas celého turnaja bola možnosť sa občerstviť pri stoloch s naozaj bohatým výberom občerstvenia, čo sa nakoniec stalo asi najobľúbenejším miestom na trávenie času pre všetkých športovcov .

Počas celého turnaja vládla skutočne skvelá atmosféra, ktorú sme si všetci poriadne užili. Dúfame, že aj budúci rok sa stretneme v takom hojnom počte a znovu strávime nejaký ten športový čas spolu. A ak si tento rok náhodou chýbal a chcel by si sa nabudúce zúčastniť tak sa na Teba budeme tešiť. Vidíme sa za rok zase na gympli.