Myšlienka na týždeň:

”Rob to, čo dokážeš a modli sa za to, čo nedokážeš - a Boh dá, aby si to dokázal.” ( sv. Augustín)

2. volejbalový turnaj o pohár sv. don Bosca

7.–8.12. sme zorganizovali 2. volejbalový turnaj o pohár sv. don Bosca. Turnaja sa zúčastnilo dokopy 21 tímov z celého Slovenska, čiže 160 mladých nadšencov volejbalu. Okrem Senice, Myjavy či Holíča sa prihlásili aj účastníci z Dubnice, Bratislavy, Nitry, Dolného Kubína a ďalší. Tímy boli rozdelené do 2 kategórií – Enjoy a Advanced. V sobotu sa celý turnaj otvorili modlitbou. Turnaj prebiehal v dvoch telocvičniach (na 2. ZŠ a na gymnáziu). Tímy usilovne bojovali, podávali a smečovali, aby zápasy vyhrali a mohli tak neskôr hrať aj o medaily či o samotný putovný pohár sv. don Bosca.pokračovanie v článku

 Víťazom nižšej kategórie „Enjoy“ sa stal „Holíč team“, na druhom mieste sa umiestnil tím mladých prevažne z Borského Mikuláša „Štolverky“ a ako tretí v poradí skončili mladí z organizácie „Senica 2.0“.
Zápasy vyššej kategórie „Advanced“ pokračovali aj v nedeľu v telocvični na gymnáziu, kde bojovali o čo najlepšie umiestnenie v tabuľkách. V poobedňajších hodinách sa začalo s hraním postupových zápasov a po napínavej hre na 3. mieste skončil tím zmiešaný zo Seničanov a Dubničanov „6 statočných“, na 2. mieste sa umiestnil tím z Dolného Kubína – „Untouchables“. Na prvom mieste a putovný pohár Don Bosca si odniesol tím z Myjavy „Mne je jedno“. Všetkým srdečne gratulujeme!
Chceli by sme sa všetkým tímom poďakovať za úžasnú atmosféru, ktorú sme spoločne vytvorili a za tímového a férového ducha. Zároveň veľmi veľká vďaka patrí všetkým rozhodcom, dobrovoľníkom ako aj celému organizačnému tímu. Špeciálne poďakovanie patrí pánovi riaditeľovi Siwiecovi a pani riaditeľke Petrovičovej za poskytnutie priestorov k odohraniu zápasov. Ďakujeme!